UROCZYSTE ROZOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021 /2022

Dnia 1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021 /2022

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Mam zaszczyt i przyjemność powitać wszystkich w rozpoczynającym się kolejnym roku szkolnym 2021 / 2022

Drodzy uczniowie cieszę się, że po dwóch miesiącach wakacji wracacie w mury naszej szkoły. Najserdeczniej witam: uczniów klas pierwszych, dla których ten dzień jest wyjątkowy. To Wasz początek drogi szkolnej, zapewne czujecie radość, ale może tremę i strach, bo rozpoczynacie naukę w tak trudnym czasie.

Witam serdecznie pozostałych uczniów. Myślę, że macie za sobą kilka tygodni odpoczynku , relaksu, spotkań z koleżankami i kolegami. Mam nadzieję, że w pełni wypoczęliście, odzyskaliście siły i jesteście gotowi na kolejne miesiące nauki. Nowy rok szkolny przynosi wiele zmian w strukturze organizacyjnej szkoły, a jest to związane z pandemią.

Dla mnie każda uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego to niezwykle ważny moment. Zarówno Wy, uczniowie, jak i my, nauczyciele, przychodzimy tutaj z sercami pełnymi nadziei. Każdy dzień nauki to odkrywanie Waszych pasji, potencjałów oraz ciekawości świata, która w Was drzemie. Chcemy, aby godziny spędzone w klasach tej szkoły były dla Was przepustką do jak najlepszej przyszłości i przygotowaniem do spełnienia Waszych marzeń. Bo właśnie to jest najważniejsze – abyście wszyscy odnaleźli swoją wymarzoną drogę i nią podążali.

Jednocześnie chciałabym prosić rodziców, by w tym szczególnym roku szkolnym współpracowali i wspierali nas.

Przed nami 10 miesięcy nauki, korzystajmy z faktu, że ten czas spędzimy wspólnie i okazujmy sobie zrozumienie i życzliwość.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie ze swojej strony mogę Was zapewnić, że wraz z pracownikami szkoły robimy i zrobimy wszystko by zapewnić Wam nie tylko przekazywanie wiedzy, ale szczególną opiekę i prawidłowe warunki sanitarne.

Uroczyście ogłaszam, że rok szkolny 2021/2022 uważam za otwarty!

     Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2  Andrzej Myślicki

Bookmark the permalink.

Comments are closed.