UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 20202 /2021

 

Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia kolejnego, aczkolwiek trudnego i specyficznego roku szkolnego 2020 / 2021. Pan Dyrektor Andrzej Myślicki wraz z Dyrektorem Wydziału Edukacji Panią Alicją Hromadą wręczyli naszym uczniom stypendia naukowe  w ramach programu stypendialnego powiatu dzierżoniowskiego  ,,Złoty Prymus ” i ,, Złota Nadzieja”. Naszym nagrodzonym uczniom gratulujemy sukcesów w nauce.

,,Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie. Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.” Jan Paweł II

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy szkoły i uczniowie.

Rok szkolny 2020/2021 dobiega końca.  Dla nas wszystkich był to trudny czas , szczegónie ze względu na trwającą pandemię covid 19 i zdalne nauczanie. W tym okresie dowiedzieliśmy się, jak ważna dla nas wszystkich jest szkoła ,  koleżanki, koledzy, nauczyciele.

Dziś , u progu wakacji jest okazja do podsumowań.  Jest to również czas refleksji dotyczących różnych obszarów życia i funkcjonowania szkoły.

Przede wszystkim pragnę gorąco podziękować całemu Gronu Pedagogicznemu za owocną współpracę. Dziękuję za zaufanie, cierpliwość, serdeczność, a przede wszystkim za współdziałanie przy określaniu najważniejszych potrzeb naszej szkoły.Za dbałość o tworzenie przyjaznych warunków do nauki naszych uczniów, za ogromny trud by nasi uczniowie czuli się w szkole dobrze i bezpiecznie.

W imieniu całego Grona pedagogicznego i niepedagogicznego, uczniów i swoim własnym składam serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za owocną pracę dla uczniów i szkoły w mijającym roku szkolnym , za każdą formę współpracy, poświęcony czas oraz za wspieranie finansowe działań szkoły na rzecz jej wychowanków.

Słowa wdzieczności kieruję również do pracowników i administracji szkoły, którzy troszczą się o porządek i ład w naszej szkole oraz czuwają nad jej bezpieczeństwem.

Gratuluję uczniom bardzo dobrych wyników w nauce i wzorowego zachowania.

Naszym absolwentom życzę powodzenia w nowych szkołach Zawsze dobrze wspominajcie naszą szkołę, bo tu spędziliscie , mam nadzieję, dobrze czas.

Życzę wszystkim aby podczas wakacji wypoczęli i nabrali sił. Życzę pięknej pogody, wielu wrażeń, niesamowitych przeżyć i momentów. Do zobaczenia we wrześniu.

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2

Andrzej Myślicki

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.